Bouw draisinestation in volle gang
Mede dankzij het gunstige ‘winterweer’ verloopt de bouw van het draisinestation zeer voorspoedig. De contouren zijn nu goed zichtbaar geworden en nu de gevel bijna dicht is kan er begonnen worden aan het binnenwerk.
Schets: impressie nieuw draisinegebouwtje. Afbeelding: Gemeente Groesbeek.
Aansluitend zal de buitenruimte opnieuw worden ingericht en krijgt de seinpaal een prominente plaats. Naar verwachting kan medio april het stationnetje in gebruik worden genomen.
Aannemersbedrijf P. Kaal uit Groesbeek realiseert het gebouwtje in opdracht van de gemeente Groesbeek. Het gebouw wordt verhuurd aan de draisine organisatie (www.grenzland-draisine.eu) zodat er binnenkort weer ‘treinkaartjes’ verkocht worden in Groesbeek. Daarnaast krijgt het gebouwtje een openbare functie in de vorm van een openbaar toilet. Meer informatie over de draisine kunt u vinden onder Over het Centrumplan (Grensland-draisine).
Like DeGroesbeek.nl op Facebook.
Bron: Gemeente Groesbeek
Gerelateerde berichten
Zowel reageren als pingen is momenteel niet toegestaan. Gepost op 10 maart, 2014 door Redactie DeGroesbeek with 14 reacties »
Kunnen al die zeikerds hier op De Groesbeek daar terecht…
En de schijters die er niet op komen….
En als de spoorlijn door gaat moet dat ding dan weer weg
Mooi gebouw
Nou ik vond het oude spoorhuisje mooi.
Dat huisje is al 35 jaar weg.
Maar, boswachter, dit nieuwe gebouwtje is toch ook een beetje in de stijl van die oude?
Ja horst voor mijn had het oude spoorhuisje meer waarden men hard het gewoon kunnen laten staan en het stond daar ook niet in de weg het was ook een mooi stukje nostalgie men hard er een leuk restaurantje van kunnen maken en het hard zeker onder monumenten zorg moeten vallen. Dit is echt geld over de balk gooien en niet voor uit denken.die seinwachters hebben er echt slapeloze nachten van gehad.
Het is nou eenmaal weg,het had van mij ook nooit gesloopt mogen worden,wat doe je er nog aan.Het zelfde huisje terugbouwen was mooi geweest.
Staatbosbeheer ruimt 80 kub per jaar op in het bos FM51 fruit gooi ik altijd wel weg dan gaan de vogels er mee vandaag in de gelderlander spoorpaadje word binnenkort geasfalteerd of er komen schelpen op het laatste ben ik voor HENNY GEFELICITEERT.NAMENS HOLLAND FIETSLAND.
Misschien wel handig een prullenbak op de spoorfiets
Voor de goede orde nachtboswachter is het spoor niet van staatbosbeheer maar van de NS.
Ik ben er regelmatig maar ik heb NS nooit onderhoud zien doen.
Ik vind het een zwijnenstal.
FM 51 ik ook.