[Upd8] Geslaagden 2015 gemeente Groesbeek – Berg en Dal

De eindexamens van 2015 zitten er al een tijdje op en de uitslagen zijn sinds vandaag bekend. Na jarenlang (hard) leren hebben onderstaande personen een diploma op zak.

Hieronder volgt een overzicht van de geslaagden. De redactie is in het bezit van:
– Lijst alle geslaagden, Montessori College Spoorlaan (Groesbeek)
– Lijst geslaagden gemeente Groesbeek – Berg en Dal, Montessori College Kwakkenberg (Nijmegen)
– Lijst geslaagden gemeente Groesbeek – Berg en Dal, Montessori College Berg en Dalseweg (Nijmegen)
– Lijst geslaagden gemeente Groesbeek – Berg en Dal, Canisius College Berg en Dalseweg (Nijmegen)
– Lijst geslaagden gemeente Groesbeek – Berg en Dal, Notre Dame des Anges (Ubbergen)
– Lijst geslaagden gemeente Groesbeek – Berg en Dal, Stedelijk Gymnasium (Nijmegen

Leerlingen uit de gemeente Groesbeek – Berg en Dal die geslaagd zijn, maar niet op een van de bovengenoemde scholen zitten kunnen mailen naar [email protected]. Geef je naam + woonplaats + school + opleiding door. Leerlingen die na een herexamen zijn geslaagd kunnen ook een mail sturen. LAATSTE UPDATE: 28-06-2015, 13:30 UUR.

GESLAAGDEN 2015

Montessori College, Spoorlaan Groesbeek

VMBO Basis Techniek Breed: Roel Awater (Mook), Marcel Brandt (Heijen), Rowdy Bus (Groesbeek), Roy Dal (Groesbeek), Camiel van Deelen (Millingen aan de Rijn), Brian Janssen (Groesbeek), Wesley Janssen (Groesbeek), Leroy Knipping (Nijmegen), Tom Lensen (Beek), Rizgar Sarikaya (Nijmegen), Lucca van Sonsbeek (Millingen aan de Rijn), Jesse van der Stel (Molenhoek), Brayn van Zoelen (Mook)

VMBO Basis ICT: Sascha Dopieralski (Malden), Tim Grob (Groesbeek), Kevin Janssens (Nijmegen), Pierre Kilkens (Nijmegen), Thom Meijering (Nijmegen), Boy de Schepper (Nijmegen), Quinten Willems (Malden)

VMBO Basis Zorg en Welzijn: Romy Ebbers (Groesbeek), Jiske Fiselier (Groesbeek), Teddy van Gendt (Nijmegen), Laura Gerrits (Groesbeek), Patricia Kloetstra (Bemmel), Helena Laurentzen (Groesbeek), Eva Maasen (Groesbeek), Liza van der Vorst (Groesbeek)

Leerwerk Techniek Breed (Flex College): Mike Barends (Nijmegen), Jimmy Janssen (Groesbeek)
Basis Techniek Breed (Flex College): Jikke Peters (Groesbeek)

VMBO Kader Techniek Breed: Rik Adolfs (Nijmegen), Samuel Brugman (Molenhoek), Don Cillessen (Groesbeek), Tijmen Coerwinkel (Millingen aan de Rijn), Dylan Derks (Millingen aan de Rijn), Ivo Driessen (Millingen aan de Rijn), Nick Edelijn (Millingen aan de Rijn), Leslie Eerden (Millingen aan de Rijn), Ricky Eerden (Millingen aan de Rijn), Jan Goedhardt (Overasselt), Stefan Heijmink (Millingen aan de Rijn), Daan Hendriks (Kranenburg), Koen Hopmans (Berg en Dal), Mark Janssen (Groesbeek), Stan Janssen (Berg en Dal), Joanie Kloppenburg (Kleve), Mike Lichtenberg (Malden), Luc Loeffen (Molenhoek), Rick Loeffen (Groesbeek), Jules Oldenburg (Nijmegen), Pamela Peters (Lent), Luuk Pol (Berg en Dal), Luuk Reijnen (Groesbeek), Harm de Rijk (Druten), Tomek Rosinski (Ooij), Marc Rouw (Groesbeek), Nick Schoenmakers (Groesbeek), Raoul Smulders (Kranenburg), Tim Spanjers (Groesbeek), Nico Spierings (Leuth), Youri Thijssen (Millingen aan de Rijn), Joep Vanetie (Malden)

VMBO Kader ICT: Cas Blok (Nijmegen), Willem Bons (Groesbeek), Elia van Bovenkamp (Molenhoek), Coen van Duijnhoven (Malden), Vincent Geurts (Groesbeek), Lars Kievits (Millingen aan de Rijn), Jelle Nijdam (Molenhoek), Jurre Rikken (Groesbeek), Don Stuart (Malden)

VMBO Kader Zorg en Welzijn: Deborah Baaij (Groesbeek), Puck van den Berg (Mook), Quinty de Bruijn (Groesbeek), Esmee Dinnissen (Groesbeek), Lola van Gendt (Nijmegen), Sophie Haukes (Millingen aan de Rijn), Sjanike Houkes (Millingen aan de Rijn), Fenna Hummeling (Groesbeek), Demi Janssen (Groesbeek), Kylie Janssen (Groesbeek), Cloë Kamps (Groesbeek), Esther Kemper (Kranenburg), Jane Kloosterman (Nijmegen), Maron van Laanen (Malden), Nika van Leur (Groesbeek), Loes Mulders (Molenhoek), Ethline Paesch (Kranenburg), Didi Peters (Groesbeek), Jessy Peters (Beek), Janne Rosmalen (Malden), Loes Tillmann (Malden), Femke Willemsen (Milsbeek), Nina Zwitserloot (Groesbeek)

Daphne Eemers (Groesbeek)


Montessori College, Kwakkenberg Nijmegen

VMBO-TL: Loes Albers (Millingen aan de Rijn), Femke Bons (Groesbeek), Marinda van den Broek (Berg en Dal), Jill Christ (Groesbeek), Anouk Cillessen (Groesbeek), Demi Derksen (Groesbeek), Demi van Dijk (Millingen aan de Rijn), Emma Gesthuizen (Millingen aan de Rijn), Rick de Haan (Millingen aan de Rijn), Marc van der Heijden (Leuth), Dirk Hopmans (Groesbeek), Merel IJsvelt (Millingen aan de Rijn), Fenna Janssen (Groesbeek), Fleur Janssen (Groesbeek), Robin Janssen (Millingen aan de Rijn), Stijn Jeuken (Erlecom), Ruth Keukens (Leuth), Sepp Lemmens (Ubbergen), Marijn Loonstra (Leuth), Tim Nillessen (Groesbeek), Berndt Sandgren (Kekerdom), Gijs Sillessen (Groesbeek), Romy Smits (Millingen aan de Rijn), Dian Theunissen (Groesbeek), Bram Verbeek (Millingen aan de Rijn), Stijn Wijers (Groesbeek), Lisa Wijnhoven (Groesbeek)

HAVO: Nomi Bisschop (Groesbeek), Dari de Bruijn (Millingen aan de Rijn), Emma Derksen (Ooij), Dick Dieben (Groesbeek), Diede Haukes (Millingen aan de Rijn), Frédérique Hörchner (Leuth), Lotte van Heumen (Groesbeek), Janna Hoogerwerf (Groesbeek), Desi Hubers (Groesbeek), Mark Janssen (Groesbeek), Anne Louise van Leeuwen (Groesbeek), Mathilde van Loon (Berg en Dal), Olaf Stuve (Groesbeek), Anna Tadić (Groesbeek), Noah Tassenaar (Berg en Dal), Frédy Terwindt (Millingen aan de Rijn), Calijn Thijssen (Groesbeek), Imke de Vos (Groesbeek), Iris van Woerkom (Ubbergen)

VWO: Annelotte Bex (Ooij), Jesper Goldweer (Groesbeek), Roeland van der Meer (Groesbeek), Malou Thijssen (Groesbeek)


Montessori College, Berg en Dalseweg Nijmegen

VMBO Kader (Zorg en Welzijn): Amani Ahmed (Groesbeek), Lotte van Beckhoven (Beek), Quinte van Megen (Persingen)
VMBO Basis (Zorg en Welzijn): Sarena Heijink (Millingen aan de Rijn)
VMBO Kader (Handel en Administratie): Bart van Benthum (Beek), Jente Schouw (Berg en Dal)


Canisius College, Berg en Dalseweg

VMBO-TL (Economie): Thor Berns (Groesbeek), Alex de Groot (Groesbeek), Karlijn van der Laar (Groesbeek)

VMBO-TL (Techniek): Jay Ceulemans (Beek), Alex de Groot (Groesbeek)
VMBO-TL (Zorg en Welzijn): Karlijn van der Laar (Groesbeek)
VMBO-TL (Landbouw): Jay Ceulemans (Beek), Alex de Groot (Groesbeek), Karlijn van der Laar (Groesbeek)
HAVO (Cultuur en Maatschappij): Hugo Coenen (Beek), Ruben Hermsen (Groesbeek)

HAVO (Economie en Maatschappij): Frederique van Asperen (Beek), Andre Creemers (Beek), Youri van Helden (Beek), Stijn Jeurissen (Beek), Thomas Steenbrink (Beek), Julia van Woezik (Beek), Riny van den Berg (Berg en Dal), Nick Witsiers (Berg en Dal), Vito Eikholt (Groesbeek), Ruben Hermsen (Groesbeek), Gijs Peters (Groesbeek), Mila de Waal (Groesbeek), Kevin van der Hoeff (Leuth), Fleur Remers (Heilig Landstichting), Bastiaan Scholten (Beek), Lotte Straten (Millingen aan de Rijn), Tame Jansen (Ooij), Roy Scholten (Ooij)

HAVO (Natuur en Gezondheid): Eline Kennis (Beek), Sarah-Leigh Meijers (Beek), Amber Janssen-Groesbeek (Groesbeek), Danielle Menting (Millingen aan de Rijn), Anne Janssen (Ooij), Joris van der Velden (Ooij), David Weijers (Ooij)

HAVO (Natuur en Techniek): Eline Kennis (Beek), Danielle Menting (Millingen aan de Rijn), Joris van der Velden (Ooij), David Weijers (Ooij)

VWO-Atheneum (Cultuur en Maatschappij): Thomas Massee (Beek), Emmy Hu (Groesbeek), Dirk van Rens (Groesbeek), Corine Gielen (Leuth), Lara van Haaren (Millingen aan de Rijn), Wouter Reijnen (Ooij), Laure Thus (Ubbergen)

VWO-Atheneum (Economie en Maatschappij): Max Büchner (Ooij), Thomas Massee (Beek), Mees Spaan (Berg en Dal), Emmy Hu (Groesbeek), Else Averes (Heilig Landstichting), Lara van Haaren (Millingen aan de Rijn), Maud Keukens (Leuth), Ivar Reeners (Leuth), Sanne van der Velden (Millingen aan de Rijn), Danique Verriet (Millingen aan de Rijn), Wouter Reijnen (Ooij), Laure Thus (Ubbergen), Daan Wanders (Berg en Dal)

VWO-Atheneum (Natuur en Gezondheid): Veerle Brugman (Leuth), Koos Keijzers (Millingen aan de Rijn), Charlie Jans (Ubbergen)
VWO-Atheneum (Natuur en Techniek): Tico van der Laan (Beek), Koos Keijzers (Millingen aan de Rijn)
VWO-Gymnasium (Cultuur en Maatschappij): Marij Burg (Berg en Dal)
VWO-Gymnasium (Economie en Maatschappij): Marij Burg (Berg en Dal)
VWO-Gymnadium (Natuur en Gezondheid): Chiem Peters (Groesbeek), Linde Peters (Groesbeek)


Notre Dame des Anges, Ubbergen

HAVO: Sebastiaan Beers (Berg en Dal), Lotte van Bentem (Groesbeek), Max Bouckaert (Millingen aan de Rijn), Tim van den Brink (Persingen), Jessie Engelen (Leuth), Chiem Haukes (Millingen aan de Rijn), Elia Hendriks (Millingen aan de Rijn), Lilian Houkes (Millingen aan de Rijn), Frenk Huisman (Millingen aan de Rijn), Iris Janssen (Millingen aan de Rijn), Max Kramers (Groesbeek), Remo Leenders (Millingen aan de Rijn), Koen Leenders (Persingen), Willem Maaijen (Millingen aan de Rijn), David Meulenbeld (Beek), Stein Migchels (Berg en Dal), Daniel Nikolaas (Groesbeek), Randi van Otterloo (Millingen aan de Rijn), Kevin Peperkamp (Millingen aan de Rijn), Pim Pijnaker (Berg en Dal), Lotte Pulles (Beek), Josephine de Schouwer (Beek), Anouk van der Sterren (Millingen aan de Rijn), Rik Vermeulen (Millingen aan de Rijn), Imke Vermeulen (Ooij), Ot Verwijs (Heilig Landstichting), Faye Veugelers (Berg en Dal), Lard van Zuylen (Groesbeek)


Citadel College, Lent

VMBO-TL: Daan Althuizen (Erlecom), Roland van Eijden (Leuth), Aisha van Gemert (Leuth), Luuk ten Haaf (Ooij), William Knipping (Erlecom), Merel Kroes (Persingen), Anna Pruyn (Beek), Sjoerd Tielkens (Ooij), Shirley Vedder (Millingen aan de Rijn), Ruben van der Velden (Millingen aan de Rijn), Bibia Vos (Millingen aan de Rijn), Dana Willems (Ooij)

VMBO-BBL: Pleun Driessen (Millingen aan de Rijn), Niels van Gemert (Leuth), Jeske Hoekman (Groesbeek), Daan Janssen (Millingen aan de Rijn), Iris van Rossum (Ooij), Wilco Seegers (Leuth)Tjeu Vink (Leuth), Thomas Wessels (Millingen aan de Rijn)

VMBO-HAVO: Ira Schraven (Millingen aan de Rijn)
VMBO-VWO: Romiley Veenhof (Beek)


Stedelijk Gymnasium, Nijmegen

Eva van Agt (Heilig Landstichting), Mathijs van Doorn (Groesbeek), Evelien Kremers (Groesbeek), Joris Laenen (Berg en Dal), Max Leijtens (Berg en Dal), Josje Mangnus (Heilig Landstichting), Koen de Nooij (Berg en Dal), Quinten Rutgers (Beek), Robert Swanenburg (Berg en Dal), Joery Verhagen (Heilig Landstichting)


Overige geslaagden

NSG (VMBO-T): Charlotte Hartendorf (Groesbeek)
VAVO Nijmegen (VWO): Tomas Jochoms (Groesbeek).




Niet alle geslaagden uit onze gemeente zijn bij ons bekend. Ben jij geslaagd, maar staat jouw naam niet in het artikel? Stuur dan een mailtje met jouw naam, woonplaats, opleiding en de school waar jij examens hebt gedaan naar: [email protected].

De redactie van DeGroesbeek.nl feliciteert alle geslaagden met het behalen van hun diploma!

FacebookLogo_DG1 Like DeGroesbeek.nl op Facebook.
FacebookLogo_DG1 Volg DeGroesbeek.nl op Twitter.

Bron: DeGroesbeek.nl

Gerelateerde berichten



Tags:, , ,
Zowel reageren als pingen is momenteel niet toegestaan. Gepost op 26 juni, 2015 door Redactie DeGroesbeek with 2 reacties »
Reacties sorteren op:   nieuwste eerst | oudste eerst | waardering
Jaap

Gefeliciteerd allemaal, heel knap gedaan!

Mich

Gefeliciteerd allemaal!!!!
Waarom worden niet alle scholen vermeld? Kandinsky College bijvoorbeeld?

wpDiscuz