[Update] Geslaagden gemeente Berg en Dal 2016

GEMEENTE BERG EN DAL – De eindexamens van 2016 zitten er al een tijdje op en de uitslagen zijn sinds vandaag bekend. Na jarenlang (hard) leren hebben onderstaande personen een diploma op zak.

Hieronder volgt een overzicht van de geslaagden. De redactie is in het bezit van onderstaande lijsten:

• Lijst alle geslaagden, Montessori College Spoorlaan (Groesbeek)
• Lijst geslaagden gemeente Berg en Dal, Montessori College Kwakkenberg (Nijmegen)
• Lijst geslaagden gemeente Berg en Dal, Canisius College (Nijmegen)
• Lijst geslaagden gemeente Berg en Dal, Citadel College (Lent)
• Lijst geslaagden gemeente Berg en Dal, Kandinsky College (Nijmegen)
• Lijst geslaagden gemeente Berg en Dal, Nijmeegse Scholengemeenschap Groenewoud (Nijmegen)
• Lijst geslaagden gemeente Berg en Dal, Notre Dame des Anges (Ubbergen)
• Lijst geslaagden gemeente Berg en Dal, Stedelijk Gymnasium (Nijmegen)

Leerlingen uit de gemeente Berg en Dal die geslaagd zijn, maar niet op één van de bovengenoemde scholen zitten kunnen mailen naar [email protected]. Geef je naam + woonplaats + school + opleiding door. Leerlingen die na een herexamen zijn geslaagd kunnen ook een mail sturen.

GESLAAGDEN GEMEENTE BERG EN DAL 2016

Eventuele typefouten voorbehouden

Montessori College, Spoorlaan Groesbeek

VMBO-BBL: Kim Brouwers (Groesbeek), Tarik Chanan (Nijmegen), Vincent Cillessen (Groesbeek), Teun Cillessen (Groesbeek), Nick Derksen (Groesbeek), Bas Eijkhout (Groesbeek), Özcem Ertop (Nijmegen), Stan Hubbers (Leuth), Madelon Jacobs (Millingen aan de Rijn), Tim Janssen (Leuth), Lonneke Keijzers (Groesbeek), Wesley de Klein (Groesbeek), Ricardo Kloetstra (Groesbeek), Siem Kuijpers (Groesbeek), Stijn Leensen (Ooij), Linsey van Megen (Groesbeek), Robin van Melis (Malden), Roy Neijenhuis (Groesbeek), Valentijn Roelofs (Beek-Berg en Dal), Adne Rovers (Ewijk), Roel Sillessen (Groesbeek), Desiree Thijssen (Groesbeek), Fabienne Verriet (Groesbeek), Kylian Vis (Groesbeek), Kim Visser (Groesbeek), Nicky Wijers (Groesbeek).

VMBO-KBL: Pleuntje van den Berg (Mook), Melanie Boerboom (Leuth), Robin Boerma (Groesbeek), Britt de Bruin (Groesbeek), Rik Cillessen (Groesbeek), Noortje Fleuren (Groesbeek), Sem Gerrits (Malden), Jaëla Gijtenbeek (Groesbeek), Lars Gregoreck (Groesbeek), Nik Groothuizen (Leuth), Niek Hagemans (Malden), Aaron Hoks (Heumen), Kenneth Huiser (Nijmegen), Giel Jacobs (Groesbeek), Celine de Jaeger (Millingen aan de Rijn), Ashley Jansen (Groesbeek), Willem Jeurissen (Kranenburg, DE), Stef Kosman (Groesbeek), Ahmed Kotijev (Malden), Niels van Kuilenburg (Groesbeek), Youri Leemans (Groesbeek), Deveney Lips (Millingen aan de Rijn), Stefanie van Moerkerk (Nijmegen), Isa Naterop (Groesbeek), Boy Nova (Nijmegen), Bryan Pouw (Groesbeek), Ferdi Reijmers (Millingen aan de Rijn), Lorraine Rouw (Groesbeek), Maureen Salemink (Millingen aan de Rijn), Tano Spiero (Malden), Rick Thijssen (Groesbeek), Marc Tijssen (Groesbeek), Jurre Verheijen (Beek-Berg en Dal), Kevin van der Wielen (Groesbeek), Rens Wijers (Groesbeek), Dirk Wollenberg (Groesbeek).

VMBO-GL: Brian Troutman (Beek-Berg en Dal).

VMBO-TL: Kelsey Albers (Groesbeek), Ivo van Balkom (Groesbeek), Joey Cobussen (Groesbeek), Esmee Dinnissen (Groesbeek), Esther Kemper (Kranenburg, DE), Tom Langeveld (Groesbeek), Jesse Lemmers (Groesbeek), Ramco Peters (Groesbeek), Joël Schrievers (Beuningen), Nick Stampaert (Groesbeek), Joy de Vos (Groesbeek), Nikki Wulterkens (Groesbeek). NIEUW: Selina van Rens.


Montessori College, Kwakkenberg Nijmegen

VMBO-BBL: Tom van Beckhoven (Beek-Berg en Dal), Nena van Haften (Berg en Dal), Merel Hopmans (Beek-Berg en Dal), Megan Peters (Groesbeek).

VMBO-KBL: Puk Beers (Groesbeek), Beau van der Bij (Groesbeek), Mijke Kamps (Groesbeek), Lisan Leenders (Groesbeek), Perry Losekoot (Heilig Landstichting), Naomi Nillessen (Groesbeek), Anouk Puts (Groesbeek), Bob Sapulette (Beek-Berg en Dal), Ruby Schoofs (Groesbeek), Fea Sillessen (Groesbeek), Imke Teunissen (Millingen aan de Rijn), Malou Vink (Millingen aan de Rijn), Noah van der Voort (Berg en Dal), Lieke Willems (Groesbeek), Femke Willems (Groesbeek).

VMBO-TL: Jordi Arts (Groesbeek), Bob in den Bosch (Groesbeek), Megan Diesveld (Berg en Dal), Niek Ebbers (Groesbeek), Jara Hoogveld (Groesbeek), Femke Hopmans (Groesbeek), Koen Jeuken (Erlecom), Max de Jong (Millingen aan de Rijn), Lars Kamps (Groesbeek), Sem Kamps (Groesbeek), Minne Kool (Berg en Dal), Agnes Kouws (Groesbeek), Noah Kuboshima (Beek-Berg en Dal), Stan Kuster (Groesbeek), Tanya Markova (Erlecom), Ruben Nillessen (Groesbeek), Joris Nillessen (Groesbeek), Sanne Peters (Groesbeek), Ruby Prudon (Groesbeek), Anouk Roelofs (Groesbeek), Lieke Saedt (Groesbeek), Kaylinn Thijssen (Groesbeek), Sophie Verbiesen (Leuth), Susan Wolters (Groesbeek).

HAVO: Aurora Albin (Beek-Berg en Dal), Petra Bertrand (Groesbeek), Annapaula Coenen (Heilig Landstichting), Guus Ebbers (Groesbeek), Koen Eemers (Groesbeek), Kevin Eichelsheim (Groesbeek), Anouk de Haan (Groesbeek), Nol van Kersen (Millingen aan de Rijn), Inge Kosman (Groesbeek), Tom Lelie (Millingen aan de Rijn), Gijs van Lieshout (Groesbeek), Marije Nillessen (Groesbeek), Stan Peters (Groesbeek), Jan Polman (Groesbeek), Wout Pouwels (Groesbeek), Djamel Spaan (Groesbeek), Siebe Thijssen (Groesbeek), Joey Twilt (Millingen aan de Rijn), Mariska Wijers (Groesbeek). NIEUW: Harm Gorter (Groesbeek)

VWO: Willeke Brinkhof (Groesbeek), Stella Brinkhof (Leuth), Stijn Houwen (Heilig Landstichting), Kaylee Lamers (Groesbeek), Sophie Laurijs (Millingen aan de Rijn), Julia Schepers (Beek-Berg en Dal), Siem Schoenaker (Groesbeek), Femke Vergeer (Beek-Berg en Dal), Orin Wijen (Berg en Dal), Coen de Witte (Heilig Landstichting).

Kristallis Nijmegen

VMBO-BBL: Meritciano Pieter (Kekerdom).


Canisius College, Nijmegen

VMBO-TL, Economie: Juul van Kerkhoff (Berg en Dal), Lars Akkers (Groesbeek), Tony van Embden (Groesbeek), Jeroen Janssen (Groesbeek), Willem Jochoms (Groesbeek), Fabian Mol (Groesbeek), Yannick Mol (Groesbeek), Jurgen Vink (Leuth), Luuk van Haaren (Millingen aan de Rijn), Tom Werkhoven (Millingen aan de Rijn).

VMBO-TL, Techniek: Tony van Embden (Groesbeek), Jeroen Janssen (Groesbeek), Nordin Maas (Kekerdom), Fabian Mol (Groesbeek), Yannick Mol (Groesbeek), Rick Stunnenberg (Leuth), Stijn Janssen (Millingen aan de Rijn), Tom Werkhoven (Millingen aan de Rijn).

VMBO-TL, Zorg en Welzijn: Annet Büchner (Ooij), Juul van Kerkhoff (Berg en Dal), Shane Koko-Nyange (Groesbeek), Stijn Janssen (Millingen aan de Rijn), Nordin Maas (Kekerdom), Rick Stunnenberg (Leuth), Jurgen Vink (Leuth).

VMBO-TL, Landbouw: Annet Büchner (Ooij), Tony van Embden (Groesbeek), Stijn Janssen (Millingen aan de Rijn), Jeroen Janssen (Groesbeek), Juul van Kerkhoff (Berg en Dal), Nordin Maas (Kekerdom), Fabian Mol (Groesbeek), Yannick Mol (Groesbeek), Rick Stunnenberg (Leuth), Jurgen Vink (Leuth), Tom Werkhoven (Millingen aan de Rijn).

HAVO, Cultuur en Maatschappij: Sanne Vannisselroy (Berg en Dal).

HAVO, Economie en Maatschappij: Derek Cremers (Berg en Dal), Hakija Osmancevic (Berg en Dal), Sanne Vannisselroy (Berg en Dal), Niek Derksen (Groesbeek), Anne Janssen (Groesbeek), Esmee Janssen Groesbeek (Groesbeek), Thomas van Raaij (Ooij), Renee Hoogenboom (Ubbergen).

HAVO, Natuur en Gezondheid: Floris van Basten (Heilig Landstichting), Gijs Beltman (Groesbeek), Masha Daanen (Erlecom), Kees Heijmans (Groesbeek), Lisanne Wijers (Groesbeek), Nienke Reijnen (Leuth), Levi Verriet (Ooij).

HAVO, Natuur en Techniek: Gijs Beltman (Groesbeek), Kees Heijmans (Groesbeek), Levi Verriet (Ooij).

VWO-Atheneum, Cultuur en Maatschappij: Marc de Groot (Beek-Berg en Dal).

VWO-Atheneum, Economie en Maatschappij: Marc de Groot (Beek-Berg en Dal), Tijn Wanders (Berg en Dal), Remco Jochoms (Groesbeek), Willem Vissers (Groesbeek), Nils Driessen (Millingen aan de Rijn, CUM LAUDE), Nick Bakker (Ooij).

VWO-Atheneum, Natuur en Gezondheid: Bas Oude Ophuis (Beek-Berg en Dal), Gijs Holland (Groesbeek), Anneloes Biert (Heilig Landstichting), Jan de Leijer (Heilig Landstichting), Tessa van Kesteren (Millingen aan de Rijn).

VWO-Atheneum, Natuur en Techniek: Gijs Holland (Groesbeek), Jan de Leijer (Heilig Landstichting), Tessa van Kesteren (Millingen aan de Rijn).

VWO-Gymnasium, Cultuur en Maatschappij: Marieke Gerrits (Groesbeek).

VWO-Gymnasium, Economie en Maatschappij: Marieke Gerrits (Groesbeek).

VWO-Gymnasium, Natuur en Gezondheid: Beer van den Borne (Beek-Berg en Dal), Sjoerd van der Geest (Groesbeek), Dianne Jacobs (Groesbeek), Anaïs van Rossum (Millingen aan de Rijn).

VWO-Gymnasium, Natuur en Techniek: Sjoerd van der Geest (Groesbeek), Dianne Jacobs (Groesbeek).

NA HERKANSING: Loes Kroes (Leuth), Frencis Wilhelm (Groesbeek), Titia van Iperen (Groesbeek).


Citadel College, Dijkstraat & Griftdijk

VMBO-BBL, Handel en Verkoop: Bram Slotboom (Ooij), Jerry Tappij-Gielen (Beek-Berg en Dal).

VMBO-BBL, Zorg en Welzijn: Bowien Boukes (Leuth), Tessa Koppes (Millingen aan de Rijn), Kay Poppema (Millingen aan de Rijn), Madelon Verbeet (Beek-Berg en Dal).

VMBO-KBL, Handel en Administratie: Jesse Cornelissen (Beek-Berg en Dal), Zilla Evers (Millingen aan de Rijn), Martijn Scholten (Ooij), Faas Sillessen (Millingen aan de Rijn), Koen Smit (Millingen aan de Rijn).

VMBO-KBL, Zorg en Welzijn: Naomi Wieland (Millingen aan de Rijn), Marijn Winkels (Ooij).

VMBO-TL: Celine de Bruijn (Millingen aan de Rijn), Cas Hubbers (Ooij), Sebas Maassen (Beek-Berg en Dal), Tim Driessen (Millingen aan de Rijn), Bart Haukes (Millingen aan de Rijn), Sam Leenders (Millingen aan de Rijn), Chiel Pauls (Ooij), Tygo Reijnen (Ooij), Sara Boogaars (Millingen aan de Rijn), Jelle van den Brink (Persingen), Carly den Brok (Ooij), Fleur Frieling (Beek-Berg en Dal), Loek Kamps (Beek-Berg en Dal), Sarah Kievits (Millingen aan de Rijn), Judith Kroes (Persingen), Demi Makaaij (Millingen aan de Rijn), Marleen Roeberding (Leuth), Sanne Thijssen (Beek-Berg en Dal).

HAVO: Rens van Eck (Leuth), Anne Faassen (Berg en Dal), Jahlynn Kalkman (Millingen aan de Rijn).

Atheneum: Stan Reijnen (Ooij).


Kandinsky College, Malderburchtstraat Nijmegen

VMBO-TL, Zorg en Welzijn: Gemma Claassen (Groesbeek).

HAVO, Economie en Maatschappij: Marijn Haaren (Groesbeek), Maaike Kamps (Groesbeek).

HAVO Tweetalig, Natuur en Gezondheid: Ruben Galan (Heilig Landstichting), Bob Wilting (Groesbeek).

HAVO Tweetalig, Natuur en Techniek: Fem Vincken (Heilig Landstichting).

Atheneum Tweetalig, Economie en Maatschappij: David Claassen (Groesbeek).

Atheneum Tweetalig, Natuur en Techniek: Evi Rikken (Groesbeek).


Notre Dame des Anges, Ubbergen

HAVO: Luuk Bach (Millingen aan de Rijn), Pim van den Broek (Millingen aan de Rijn), Julia Corbeek (Ooij), Olivier van Deinse (Berg en Dal), Pleun van Dommelen (Berg en Dal), Lieke van Eck (Leuth), Remy Evers (Beek-Berg en Dal), Elise Frieling (Millingen aan de Rijn), Bob Harterink (Ooij), Inge Janssen (Millingen aan de Rijn), Beau Knipping (Beek-Berg en Dal), Jessie Kuijpers (Millingen aan de Rijn), Romy Lastdrager (Millingen aan de Rijn), Maud van der Leij (Millingen aan de Rijn), Noud Lelie (Millingen aan de Rijn), Max Muntinga (Berg en Dal), Anna van Os (Berg en Dal), Pim Pinto (Berg en Dal), Jochem Pluim (Beek-Berg en Dal), Hanna Reeser (Beek-Berg en Dal), Annick Reijmers (Leuth), Bram van Rooijen (Kekerdom), Erik Sommer (Beek-Berg en Dal), Frederique Wernik (Groesbeek), Marleen Willemsen (Ooij), Joris Wingels (Millingen aan de Rijn).

NA HERKANSING: Myrthe van den Brink (Millingen aan de Rijn)< Lynn van Heumen (Beek-Berg en Dal), Jannemijn Hooghoudt (Beek-Berg en Dal), Silvy Vermeulen (Ooij).


Nijmeegse Scholengemeenschap Groenewoud (NSG), Nijmegen

Ren de Jong (Beek-Berg en Dal), Sacha Lentjes (Beek-Berg en Dal), Noa Eijkholt (Beek-Berg en Dal), Enzo Visscher (Beek-Berg en Dal), Ryan van Heumen (Beek-Berg en Dal), Daan Bijl (Beek-Berg en Dal), Ellen Reeser (Beek-Berg en Dal), Anna van Zwol (Beek-Berg en Dal), Fenna Zeijdner (Berg en Dal), Jelle de Bijl (Berg en Dal), Lisanna Janssen (Berg en Dal), Krista de Roest (Berg en Dal), Isis Derks (Berg en Dal), Yuely Dankers (Groesbeek), Joris Derks (Groesbeek), Tim Janssen (Groesbeek), Jesse Peters (Groesbeek), Tijn Willems (Groesbeek), Joost Janssen (Groesbeek), Sanne Lamers (Groesbeek), Maarten Rikken (Groesbeek), Nina Sillessen (Groesbeek), Roxanne Verriet (Groesbeek), Pablo Borkes (Groesbeek), Maud Slebus (Groesbeek), Kaylee Boeijen (Groesbeek), Babet Broekman (Groesbeek), Jordan Peter (Groesbeek), Max Thijssen (Groesbeek), Quinty Verhoeven (Groesbeek), Rico Voeten (Groesbeek), Mike de Haan (Groesbeek), Lotte Jansen (Groesbeek), Amy Thoonen (Groesbeek), Jona Bisschop (Groesbeek), Jaron Brouwers (Groesbeek), Lea Jochijms (Groesbeek), Bionda van der Meulen (Groesbeek), Don Wolters (Groesbeek), Thomas Aivaliotis (Groesbeek), Finn Bartelds (Groesbeek), Ian de Wildt (Groesbeek), Jesse de Bruin (Groesbeek), Maarten van Hoorn (Groesbeek), Bas van Egeren (Groesbeek), Noa Jacobs (Groesbeek), Myrthe Jansen (Groesbeek), Morris Vissers (Groesbeek), Demi Dinnissen (Groesbeek), Wouter de Bruin (Groesbeek), Lars Gerrits (Groesbeek), Noortje de Bruin (Groesbeek), Evelyn van Ooijen (Groesbeek), Iris Oomen (Groesbeek), Ida van de Ven (Groesbeek), Marc Verwoert (Groesbeek), Romy Wijnhoven (Groesbeek), Romy Willems (Groesbeek), Rik Gijsbers (Groesbeek), Sam Vissers (Groesbeek), Sterre van Eijden (Heilig Landstichting), Matej Kokic (Heilig Landstichting), Thom Schellens (Heilig Landstichting), Lenore van Vliet (Heilig Landstichting), Max van der Waald (Heilig Landstichting), Iris Smits (Kekerdom), Storm de Beijer (Millingen aan de Rijn), Fleur Celissen (Millingen aan de Rijn), Mila Kalkman (Millingen aan de Rijn), Marloes de Kleijn (Millingen aan de Rijn), Julian Beunk (Ooij), Mees Bouwmeister (Ooij), Vera Verhoeven (Ooij).


Stedelijk Gymnasium, Nijmegen

Sarah Boef (Ubbergen), Leon Dharmaperwira (Groesbeek), Floor van Dommelen (Berg en Dal), Marieke Hopman (Heilig Landstichting), Hein Kolk (Ubbergen), Daphne Meijer (Millingen aan de Rijn), Marit Nuijten (Kekerdom), Imke Peters (Beek-Berg en Dal), Ward Vleeshouwers (Berg en Dal), Lieve Willemsen (Heilig Landstichting), Laura de Wilt (Heilig Landstichting).


Niet alle geslaagden uit onze gemeente zijn bij ons bekend. Ben jij geslaagd, maar staat jouw naam niet in het artikel? Stuur dan een mailtje met jouw naam, woonplaats, opleiding en de school waar jij examens hebt gedaan naar: [email protected].

De redactie van DeGroesbeek.nl feliciteert alle geslaagden met het behalen van hun diploma! Daarnaast wensen wij de herkansers veel succes!

FacebookLogo_DG1 Like DeGroesbeek.nl op Facebook.
FacebookLogo_DG1 Volg DeGroesbeek.nl op Twitter.

Bron: DeGroesbeek.nl

Gerelateerde berichten



Tags:, , , , ,
Zowel reageren als pingen is momenteel niet toegestaan. Gepost op 30 juni, 2016 door Redactie DeGroesbeek with Comments Off on [Update] Geslaagden gemeente Berg en Dal 2016

Reageren is niet toegestaan.