[Update 3] Geslaagden gemeente Berg en Dal 2017

GEMEENTE BERG EN DAL – De eindexamens van 2017 zitten er al een tijdje op en de uitslagen zijn sinds vandaag bekend. Na jarenlang (hard) leren hebben onderstaande personen een diploma op zak.


Foto en rechten: DeGroesbeek.nl.

Hieronder volgt een overzicht van de geslaagden. De redactie heeft de volgende lijsten:

Lijst alle geslaagden, Montessori College Spoorlaan (Groesbeek)
Lijst geslaagden gemeente Berg en Dal, Montessori College Kwakkenberg (Nijmegen)
Lijst geslaagden gemeente Berg en Dal, Canisius College (Nijmegen)
Lijst geslaagden gemeente Berg en Dal, Citadel College (Lent)
Lijst geslaagden gemeente Berg en Dal, Nijmeegse Scholengemeenschap Groenewoud (Nijmegen)
Lijst geslaagden gemeente Berg en Dal, Notre Dame des Anges (Ubbergen)
Lijst geslaagden gemeente Berg en Dal, Stedelijk Gymnasium (Nijmegen)

Leerlingen uit de gemeente Berg en Dal die geslaagd zijn, maar niet op één van de bovengenoemde scholen zitten kunnen mailen naar [email protected]. Geef je naam + woonplaats + school + opleiding door. Leerlingen die na een herexamen zijn geslaagd kunnen ook een mail sturen.

LAATSTE UPDATE: 15-06-2017, 00:00 UUR (NSG Groenewoud).

GESLAAGDEN GEMEENTE BERG EN DAL 2017

Eventuele typefouten voorbehouden

Montessori College, Spoorlaan Groesbeek

VMBO-BBL: Frank de Bruin (Milsbeek), Tim Keultjes (Kranenburg, DE), Lisa Smits (Groesbeek, Pucina Benders (Malden), Yvet van den Brink (Ooij), Amber de Bruin (Groesbeek), Demi Cillessen (Mook), Gurgen Daniellian (Millingen aan de Rijn), Steffi Goedhardt (Overasselt), Niels Grutters (Groesbeek), Danny Hendriks (Nijmegen), Joyce van de Logt (Groesbeek), Xander Nova (Groesbeek), Bas Reijntjes (Malden), Chloë van Rosmalen (Groesbeek), Ticho Tielkes (Millingen aan de Rijn).

VMBO-KBL: Max Arends (Nijmegen), Mitchel Bakker (Nijmegen), Tycho Derks (Groesbeek), Max Wardenaar (Ooij), Erik Weijers (Groesbeek), Ivana Zwitserloot (Groesbeek), Lieke Berkien (Groesbeek), Dylano Bijsterbosch (Kranenburg, DE), Glenn Bruns (Groesbeek), Tom Coenen (Groesbeek), Yordi Daaleman (Nutterden, DE), Sven Derks (Groesbeek), Nick Derksen (Groesbeek), Job Dusseldorp (Ooij), Dirk Ebbers (Groesbeek), Rick Eikholt (Groesbeek), Kay Govers (Groesbeek), Wouter Gradussen (Druten), Vincent de Groot (Groesbeek), Kaylee de Haan (Groesbeek), Stefan Huiser (Nijmegen), Joost Janssen (Millingen aan de Rijn), Collin Jonckers (Ooij), Illano Kadir (Kranenburg, DE), Maikel Kersten (Mook), Thirse Kloppenburg (Donsbruggen, DE), Ryan Lastdrager (Millingen aan de Rijn), Lisa Loeffen (Groesbeek), Lois van Loon (Kranenburg, DE), Dylan Makaay (Millingen aan de Rijn), Jasper Martens (Malden), Jelle Meijers (Groesbeek), Robin van Melis (Malden), Renee Menting (Leuth), Sanne Nikkelen (Groesbeek), Suzan Nillessen (Groesbeek), Joery Peters (Groesbeek), Marcia Peters (Groesbeek), Serana Pool (Malden), Simon Roddeman (Nijmegen), Robin Roelofs (Groesbeek), Lars van Rossum (Ooij), Nina Schaap (Groesbeek), Pleunie Sigmans (Kranenburg, DE), Lonneke Sigmans (Kranenburg, DE), Tara van Sonsbeek (Millingen aan de Rijn), Joyce Spanjers (Groesbeek), Thobias Spiessens (Kranenburg, DE), Jim Stuart (Malden), Noël Tüss (Kranenburg, DE), Kylian Vis (Groesbeek), Angelo de Wit (Kleve, DE), Fabiënne Witzand (Groesbeek), Marloe Wollenberg (Groesbeek), Hichem Zerhouni (Kranenburg, DE).


Montessori College, Kwakkenberg Nijmegen

VMBO-TL: Siep Beltman, Lotte Bouten, Kim Ebbers, Wessel Eikholt, Niels van Elst, Demy Gruteser, Lars de Haan, Rick Hofman, Nora Jacobs, Niels Janssen, Aron Klaassen, Freek Mandjes, Vivian Oomen, Jet Peters, Bjorn Peters, Noah Theeuwen, Ida Thijssen, Mark Thijsen, Tom Verbeet, Merijn Verriet en Malon Visman (allen uit Groesbeek), Jill Kersten (Kekerdom), Isa Brugman, Sam van de Laak en Rick Rutjes (Leuth).

VMBO-KBL: Ali Bugday (Berg en Dal), Juul Atila, Luca Eikholt, Kiki Klaassen en Janne Medendorp (Groesbeek), Maarten Rieken (Leuth), Sjoerd de Bruin, Sam Heijmans, Loek Huisman, Céline de Jong en Vita Lutters (Millingen aan de Rijn).

VMBO-BBL: Femke Verhoeven en Femke Vos (Beek-Berg en Dal), Sanne Lamers en Ilse de Vries (Groesbeek), Jolijn Verbeet (Millingen aan de Rijn), Michelle Peijer (Ubbergen).

HAVO: Bob den Boer en Rosa Beute (Beek-Berg en Dal), Fleur Eijkhout, Valentina Herrera Carreño, Britt Janssen, Silke Janssen, Ariël Komen, Desi Nillessen en Ida Ostendorp (Groesbeek), Rosalinda Coenen en Emma Schlick (Heilig Landstichting), Berndt Sandgren (Kekerdom), Isa IJsvelt en Romy Smits (Millingen aan de Rijn).

Atheneum: Freya van den Bent (Beek-Berg en Dal), Janna Slangen (Berg en Dal), Niek Eeren, Desi Hubers, Julia Krug, Thomas Misset en Imke de Vos (Groesbeek), Stefanie Tissen (Millingen aan de Rijn), Guido Bex (Ooij).


Canisius College, Nijmegen

VMBO-TL: Lena Reintjes (Beek-Berg en Dal), Tessa Faassen, Kirsten Gerrits, Luuk Janssen, Demi Kamps, Rick Langeveld en Mart Peters (Groesbeek), Bart Bach, Koen Berning, Maike Dollevoet en Anoek Kolenbrander (Millingen aan de Rijn), Kelly Meulebeek (Ooij), Amber Labohm (Persingen), Carus Käyser (Ubbergen).

HAVO: Britt Guelen en Tijmen Melssen (Beek-Berg en Dal), Rutger Broekkamp (Berg en Dal), Thor Berns, Shara Lu en Lise Oteman (Groesbeek), Stan Janssen (Leuth), Frank Cronenberg, Jessie Loeffen, Ties Otten en Bart Wolsing (Millingen aan de Rijn), Niels den Brok en Sven Hund (Ooij).

Atheneum: Vincent van Broekhoven, Tjum van Dijck (*CUM LAUDE*), Anne-Lotte Kunst, Ruben Visch en Giel van Nugteren (Beek-Berg en Dal), Nienke Janssen en Wout Verbeet (Groesbeek), Rutger van Basten (Heilig Landstichting), Olivier Mathijssen en Koen Reerink (Kekerdom), Gite Houkes en Floor Verweij (Leuth), Luuk Frieling (Millingen aan de Rijn).

Gymnasium: Simone van der Poel, Anne Stins en Bram Stins (Beek-Berg en Dal), Daan Bakker en Lieke Oolthuis (Berg en Dal), Sanne Bastiaans (Kekerdom), Jelle Smeets (Ooij).


Nijmeegse Scholengemeenschap Groenewoud (NSG), Nijmegen

VMBO-T: Eline Arnts (Ooij), Mirthe Bouten (Groesbeek), Heleen van Broekhoven (Beek-Berg en Dal), Karel Cronenberg (Millingen aan de Rijn), Chantal Eemers, Floor Eeren, Marjolein Eikhout, Elnaz Hashimi, Giovanni Heijmans, Stijn van Hoorn, Kyra Hubers, Bradley Jacobs, Sander Kersten en Susan Kroes, Robin Langeveld, Nienke Liebers, Rieks Medendorp, Ellie Peters, Tim Poelen, Anke Rieken, Martijn Saedt en Ilse Schaap (allen Groesbeek), Thijs van Kuppeveld (Leuth), Marco Verhoeven (Ooij).

HAVO: Senna Beers en Ellen Filzi (Berg en Dal), Pepijn Fiselier (Groesbeek), Whitley Geurts en Rik Hazelaar (Millingen aan de Rijn), Tijmen Heus, Jan van Hoof en Bram Kaal (Groesbeek), Gijs Kamps (Millingen aan de Rijn), Lars Kersten (Leuth), Sanne Leenders, Liv Nillessen, Rowan Rubens, Roy Rutte en Lisa Saedt (Groesbeek), Yara Samba (Millingen aan de Rijn), Teun Smits, Bart Tebbens, Joey Thijssen, Jasmijn van Veen en Thijmen Vink (Groesbeek), Roel van Zuthpen (Leuth).

VWO: Renée Arts (Persingen), Chiara Balm (Kekerdom), Tim Berends (Berg en Dal), Marit van Dijk, Rick Goossens, Bram Heijnen, Job van Heumen en Rens Hubers (Groesbeek), Stan Jansen en Aaron Klomp (Millingen aan de Rijn), Annabel Nillesen (Beek-Berg en Dal), Rik van Oijen (Groesbeek), Liv Robroek (Ubbergen), Romy van Rossum (Millingen aan de Rijn), Benthe Spaanderman (Beek-Berg en Dal), Joshua Weijers (Groesbeek).


Notre Dame des Anges, Ubbergen

HAVO: William Aalders (Erlecom), Collin Arts (Ooij), Joël Baaij (Groesbeek), Pim Bakker (Ooij), Stijn Bekker en Timo Berns (Millingen aan de Rijn), Maarten Boerman (Groesbeek), Mees Bouwens (Berg en Dal), Lara Buurman (Millingen aan de Rijn), Sharon Elbers (Beek-Berg en Dal), Rik Grintjes (Millingen aan de Rijn), Ischa Haukes (Beek-Berg en Dal), Emiel Hermsen (Millingen aan de Rijn), Lars Jansen (Ooij), Michiel Janssen (Millingen aan de Rijn), Cisco Lunenburg (Ubbergen), Noud Rekers (Millingen aan de Rijn), Thom Schel (Ooij), Mara Schoenmakers en Jane Schoenmakers (Groesbeek), Kayleigh Tissen (Millingen aan de Rijn), Stefan Tosic (Beek-Berg en Dal), Imre Wiersinga en Micha Willems (Berg en Dal), Ivo Wingels (Millingen aan de Rijn)


Citadel College, Dijkstraat & Griftdijk

VMBO-BBL: Lieke Gordon en Max Winkels (Millingen aan de Rijn).

VMBO-KBL: Joost Loosen, Sam Nauta en Isabelle Oosterhout (Beek-Berg en Dal), Jules Bouwmans (Kekerdom), Nick van der Hoeff (Leuth), Sam Winkels, Tim Janssen en Brandon Peterse (Millingen aan de Rijn), Maartje Lamers (Ooij).

VMBO-TL: Rosa Camadini, Thijs de Witt, Kay Ceulemans en Pepijn Kruissen (Beek-Berg en Dal), Kim Driessen en Anne Knipping (Erlecom), Nick Salari (Kekerdom), Mitch Bonnikhorst, Luuke Driessen, Roby Jacobs, Luuk Smit en Lars Hennink (Millingen aan de Rijn), Sjuul Wilmsen (Ooij).

HAVO: Anna Pruyn (Beek-Berg en Dal), Anne Muller (Groesbeek), Daan Driessen (Millingen aan de Rijn), Evert Daamen (Ooij).


Stedelijk Gymnasium, Nijmegen

Ties Nijman (Beek-Berg en Dal), Max de Veth, Sverre Akkers en Julia Gelsing (Berg en Dal), Florien Timmermans, Madelief Broecheler, Imke Broecheler, Julius Landsman, Carmen Bosch en Laura Merkus (Heilig Landstichting), Eefje Corbeek en Joris Behr (Millingen aan de Rijn), Simon van IJzendoorn (Ooij), Tom Limburg (Ubbergen).


Overig

Helicon VMBO-KB: Desi Peters (Groesbeek).
Helicon VMBO-TL+: Amber Ebbers (Groesbeek).
VSO Werkenrode VMBO-kader: Pleunie Kuipers (Groesbeek).

Niet alle geslaagden uit onze gemeente zijn bij ons bekend. Ben jij geslaagd, maar staat jouw naam niet in het artikel? Stuur dan een mailtje met jouw naam, woonplaats, opleiding en de school waar jij examens hebt gedaan naar: [email protected].

De redactie van DeGroesbeek.nl feliciteert alle geslaagden met het behalen van hun diploma! Daarnaast wensen wij de herkansers veel succes!

Bron: DeGroesbeek.nl


Op de hoogte blijven van de laatste nieuwtjes en info uit Groesbeek e.o? Like dan onze Facebookpagina.

Gerelateerde berichten



Tags:, , , , ,
Gepost op 14 juni, 2017 door Redactie DeGroesbeek with Geen reacties »

Reageer op het artikel

Laat als eerste een reactie achter

wpDiscuz