Koffie met: ‘aanvragen zorg’
LEUTH – Op maandag 23 mei organiseert mantelzorg Berg en Dal een informatieve bijeenkomst over het aanvragen van zorg.
Als mantelzorger sta je altijd klaar voor degene die jij verzorgt, maar er kunnen momenten komen dat je dit niet meer alleen kan. Er is van alles mogelijk aan zorg, met vrijwilliger en met professionals.
Maar waar moet je zijn ? Hoe vraag je zorg aan, wat is een indicatie? wat is er mogelijk? En wie betaalt de zorg? Ook het kopje koffie ontbreekt deze keer niet!
Waar: Maandag 23 mei
Adres: Kulturhuis Leuth, Reusensestraat 4, 6578 AR Leuth
Programma
13.30 uur: zaal open
14:00 uur: welkom met koffie/thee
14:15 uur: Mieke Nieuwenstein van het sociaal team gemeente Berg en Dal vertelt over aanvragen van zorg. Over zorg zonder indicatie, via zorgverzekeraar of op indicatie via WMO of WLZ
15.30 uur: einde programma.
Na de presentatie is de gelegenheid om vragen te stellen en te vertellen over jouw mantelzorg. Vrijwilliger Miel Fransen is er namens Mantelzorg Berg en Dal.
Aanmelden
Wil je graag komen? Meld je dan een week vooraf aan via info@mantelzorgbergendal.nl of 085 0406066. Heb je vooraf specifieke vragen die je graag besproken wilt hebben? Die kun je bij aanmelding doorgeven. Meer informatie over Mantelzorg Berg en Dal is te vinden op www.mantelzorgbergendal.nl